Top 10 Interjero dizaino parodos vykstančios Europoje 2019 metais

Šiame sąraše rasite svarbiausias interjero dizaino parodas vykstančias Europoje 2019 metais, taip pat mažesnes parodas, kuriose galima rasti naujų, niekur dar nematytų bet inovatyvių interjerui skirtų sprendimų bei produktų.

Heimtextil Frankfurte, Vokietijoje, paroda vyksta sausio 8-11 dienomis

Pirmasis mūsų interjero dizaino parodų akcentas 2019 m. Yra Heimtextil. Heimtextil yra didžiausia ir svarbiausia tarptautinė namų ir namų tekstilės medžiagų gamintojų paroda. „Heimtextil“ apima platų spektrą renginių susijusiu su namų dekoravimo medžiagomis tokių kaip pvz, „Trend Space“ (buvęs „Theme Park“) ir seminarai, skirti tikslingų grupių lankytojams ir dalyviams. 2019 m. Pagrindinė tema yra „Utopija“. Su daugiau nei 400 tarptautinių gamintojų „Heimtextil“ namų baldų ir dekoratyvinių audinių bei baldų paroda yra didžiausia tokio pobūdžio paroda Europeje.

 

„Imm Cologne“, Kelnas, Vokietija, paroda vyksta sausio 14-20 dienomis

„Imm Cologne“ yra prestižinė tarptautinė baldų paroda ir daugeliui šios srities ekspertų interjero madų barometras. „Imm Cologne“ parodoje, kurioje dalyvauja daugiau nei 1300 dalyvių, tarp jų ir tarptautinių dizaino žvaigždžių bei kūrybingų naujokų iš 50 šalių, matyti ateinančių metų tendencijos. Visą interjero dizaino pasaulį sudaro išsami baldų ir baldų programa bei novatoriškos dizaino idėjos. Šių metų pagrindinį parodos akcentą, namo instaliacijos dizaino projektą „Das Haus“ sukūrė Australijos dizaineriai Kate ir Joel Booy iš „Studio Truly Truly“. 180 m² gyvenamojo pastato modeliavimas rodo savo asmeninę šiuolaikinio gyvenimo viziją: namą, kuriame beveik nėra vidaus sienų, su keturiomis jungiamosiomis zonomis „Reclusive“, „Serene“, „Active“ ir „Reclining“.

 

Maison & Objet Paryžiuje, Prancūzijoje, paroda vykstanti sausio 18–22 dienomis

 „Maison & Objet“ siūlo platų geriausių dizaino kūrinių kolekciją: nuo pagalvių, vazų iki įvairių dekoro elementų ir baldų. „Paryžiaus dizaino savaitė“ vyksta tuo pačiu metu, kaip ir „Maison & Objet“. Pagrindinė tema „Atsiprašau už mano kalbą“ buvo sukurta komunikacijos agentūros „NellyRodi“ ir ji turėtų simbolizuoti būsimas vartotojų tendencijas ir socialinius reiškinius. „Maison & Objet“ yra viena iš įdomiausių interjero dizaino parodų 2019 m.

 

Stokholmo baldų ir šviesos mugė Stokholme, paroda vyksta Švedijoje vasario 5-9 dienomis.

Stokholmo baldų ir šviesos mugė yra didžiausia Švedijos interjero dizaino mugė ir siūlo naujausią interjero dizainą ir apšvietimą. Informatyviu ir įkvepiančiu būdu pateikiami nauji produktai, medžiagos ir naujausios žinios apie naujus aplinkosaugos sprendimus. Praėjusiais metais parodoje dalyvavo daugiau nei 40 000 žmonių iš daugiau nei 60 šalių. Tą pačią savaitę Stokholmo dizaino savaitės metu vyksta daugiau nei 100 aukštos kokybės dizaino renginių įvairiose miesto vietose.

 

Ambiente Frankfurte, Vokietijoje vasario 8-12 dienomis vykstanti paroda.

Ambiente yra didžiausia Vokietijos vartojimo prekių paroda, kurioje dalyvauja daugiau nei 4800 smulkių dalyvių bei laisvai samdomų kūrėjų. Dalyviai iš daugiau nei 90 šalių pristato savo naujus produktus skirtus namų dekoravimui. Dalyvių demonstruojami kūriniai suteikia prekybai ir pramonei išsamią informaciją apie ateities tendencijas.

 

Salone del Mobile Milano, Italijoje balandžio 9-14 dienomis vykstanti paroda

„Salone del Mobile“ yra didžiausia pasaulyje tokio tipo baldų paroda. „Salone del Mobile“ dalyvauja apie 2000 dalyvių, daugiau nei 270 000 kvadratinių metrų parodų ploto eksponuojami tūkstančiai naujų produktų o tarptautinę parodą aplanko daugiau kaip 372 000 lankytojų iš 165 šalių. Kiekvienais metais garsiausios dizaino kompanijos čia susitinka pristatyti savo naujausio dizaino baldus. 2019 m. „Euroluce“ (International Lighting Exhibition) vyks kaip parodos dalis. Čia inovatyviausi sprendimai patalpų ir lauko apšvietimo srityje bus pateikiami profesionaliai auditorijai.

Tendence, Frankfurtas, Vokietija, paroda vyksta birželio 29- liepos 2 dienomis.

Pagrindinis „Tendence“ dėmesys skiriamas gyvenimui, stalo reikmenims ir dekoravimui. Tačiau paroda apima ir kitus segmentus, tokius kaip papuošalai, dovanos ir mados aksesuarai. Tendence - tai B2B naujovių platforma žiemos ir Kalėdų kolekcijų pristatymui. Kartu tai suteikia galimybę ankstyviems prekybininkų užsakymams pavasario ir vasaros kolekcijoms. Padalintas į komercines formas, gyvenimo būdą ir tikslines grupes, „Tendence“ labiausiai orientuojasi į mažmeninių prekybininkų poreikius ir leidžia jiems pritaikyti savo asortimentą ateinančiam sezonui.

Habitare Helsinkyje, Suomijoje rugsėjo 11-15 dienomis

 „Habitare“ yra didžiausias baldų, dizaino ir interjero renginys Suomijoje. „Habitare“ daugiausia dėmesio skiria jaunų dizainerių idėjoms ir darbui, taip sukuriant erdvę diskusijoms. 2018 m. parodą aplankė daugiau kaip 56 000 lankytojų. 2019 m. Pagrindinė tema yra „Mindspaces“. Habitare programa taip pat akcentuos dabartinius klausimus, pavyzdžiui, daugialypę patirtį. Skaitmeniškumo ir realybės sąjunga (virtualioji realybė, papildyta realybė, mišri realybė, reali realybė), privatumo, žiedinės ekonomikos ir laimės svarba. Į šią temą taip pat įeina dizainerės Laura Väinölä sukurtas „Habitare“ parodos dizainas.

 

Londono dizaino festivalis, Jungtinėje Karalystėje vyksta rugsėjo 13-22 dienomis

 „London Design Festival“ - tai kasmetinis renginys, skirtas Londono kaip pasaulio dizaino sostinės šventimui ir reklamai. Londono dizaino festivalis yra suskirstytas į penkis gerai žinomus renginius: 100% dizainą, „Decorex“, „Designjunction 2019“, „Focus / 19“ ir Londono dizaino mugę, kurioje šimtai interjero dizaino kūrėjų parodo savo naujausius darbus. Štai kodėl šis festivalis mums  įdomus ir yra vienas iš mūsų mėgstamiausių interjero renginių 2019 metais.

„Habitat“  Valensijoje, Ispanijoje rugsėjo 17 - 20 dienomis vykstanti paroda

 „Habitat“ yra didelė tarptautinė paroda, skirta interjero dizainui, architektūrai ir dizainui. Pagrindinis šio renginio dėmesys skiriamas profesionalams, dirbantiems interjero dizaino, architektūros, apdailos ir dizaino srityse, taip pat visiems, kurie dalyvauja keramikos, baldų, apšvietimo, namų tekstilės, medienos pramonėje. Praėjusiais metais parodoje dalyvavo daugiau nei 119 000 lankytojų iš 155 šalių. Buvo surengta daugiau kaip 200 renginių tarp parodų, parodų salių, paskaitų ir konferencijų.